Logo

Audi A3 1.6 TDI 105ks navi koza

Број на оглас: 2871732 | Објавен на: 22.03.2019, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 13.600 €
13.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.6 TDI 105ks so klima navi stof koza,tempomati dr. vo top sostojba 2 para bandasi so gumi,servisirana,reg,cela godina so z,karton,moznost za lizing, poveke info
075478135

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Ruben

Потврден огласувач