Logo

DIGALKA BOBCAT 2566

Број на оглас: 2871745 | Објавен на: 27.02.2019, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 21.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam digalka marka bobcat model 2566 digat do 7 metri vo top sostojba uvezen od CH

 Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач