Logo

VICTORY 8BALL

Број на оглас: 2871814 | Објавен на: 19.05.2018, 02:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Victory

Вид: Туринг

Година: 2009

Модел: 8BALL 1700cc

Километри: 15000

Цена: 8 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Vo perfektna sostojba,redovno servisiran,nikogas ne e padnat.Motorot e 1700cc 19000km (american muscle style) i e na mk tabli .Se prodava po realna cena.Ima dosta custom oprema.Ve molam samo zainteresirani javuvaci i bez zameni. 078-636-212

 Валандово

Прати Е-Маил

 Pepi

Потврден огласувач