Logo

PROFESIONALEN GERMANSKI KLUC ZA TRKALA

Број на оглас: 2871841 | Објавен на: 17.05.2018, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi profesionalni klucevi za trkala gi imaat site brojki 17/19/21/23mm i futrola

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач