Logo

vlecna slep sluzba " MAJOR " 070237003

Број на оглас: 2871894 | Објавен на: 20.02.2019, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


vlecna slep sluzba -prevoz na sekakov vid vozila vo zemjata i stranstvo 24/7
0038970237003 Nikola Major

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikola major

Потврден огласувач