Logo

Samsung S7 Edge 32 GB

Број на оглас: 2871948 | Објавен на: 21.05.2018, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S7 Edge

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 9.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Telefonot e so rozeva linija na ekran koja voopshto ne preci na rabotata. Sleduva so original fast charger. Mozna zamena

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач