Logo

Prodavam vikendica so niva - Vkupna povrsina od 2200m2

Број на оглас: 2872201 | Објавен на: 20.09.2018, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2200 m²

Број на соби: 1

Греење: Нема

Наместена: Делумно

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Za poveke informacii javete se na :
078 - 260 - 477 Жарко
078 - 260 - 477 Жарко
078 - 260 - 477 Жарко

* Prodavam Viknedica so Vkupno prostor od 2200m2
* Vikendicata se najduva Varos posle Barakite
* Bez struja .
* CENATA E FIKSNA ZA PONISKO NE SE JAVUVAJTE !

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ☆ ☆ ☆

Потврден огласувач