Logo

Baram stan ili plac

Број на оглас: 2872251 | Објавен на: 26.05.2019, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 1 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice


Gerkoj banes apo plac reth autobanit
Gv-Te prej personave privat 0041765651303 viber wattsap

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Musli

Потврден огласувач