Logo

Peugeot 807

Број на оглас: 2872420 | Објавен на: 14.01.2019, 12:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 807

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2005 god
250.000 km
PEŽO 807
RAČEN MENUVAČ
SMENAT SET REBRASTI
REG.DO 27.04.2018

FUL OPREMA

CENA 3500 EVRA

MONOVOLUMENSKO VOZILO
PRODAVAČ TAMARO MARKET

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Roberto

Потврден огласувач