Logo

Се Продава Куќа во Близина на Зелен Пазар

Број на оглас: 2872434 | Објавен на: 23.05.2020, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 14

Квадратура: 180 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 110 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Јане Сандански бр.43

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се Продава Куќа во Близина на Зелен Пазар. Улица Јане Сандански бр.43. Со огромна дворна површина погодна за 2 фамилии со 2 влеза. Екстра локација.
****** ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ ******
****** 071 323 898 ********

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Code0

Потврден огласувач