Logo

Daf CF 85.460

Број на оглас: 2872550 | Објавен на: 20.05.2018, 22:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 42.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Godina 2008

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Scania

Потврден огласувач