Logo

Daf CF 85.460

Број на оглас: 2872551 | Објавен на: 11.06.2018, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 44.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Godina 2011

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Scania

Потврден огласувач