Logo

Душек Дормео Dormeo Carbon 190x90

Број на оглас: 2872995 | Објавен на: 12.12.2018, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продава душек Дормео "Dormeo Carbon" 190x90 купен 2014 користен до 2017. Сo две страни летна и зимска. Нaвлаката е на патент и се пере во машина. На душекот веќе е направено хемиско чистење и е спакуван во фолија со силика гел ( против влага).

Јадрото има 10 годишна гаранција.

Цена 4200 денари.

Испорака до дома во Скопје.

Миле

079 312 592

Повеќе инфо на линков:

https://www.amazon.co.uk/Dormeo-Carbon-Memory-Mattress-Extra-Large/dp/B00ADLR3J2

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Милисав

Потврден огласувач