Logo

vrsam uslugi za fasadi, malterisuvanje, zidanje, gips karton

Број на оглас: 2873350 | Објавен на: 10.08.2020, 07:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


vrsam uslugi za fasadi, malterisuvanje, zidanje, gips karton, renoviranje cena po dogovor tel za kontakt kluc na raka renoviram 078/436-415

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Termo Fix AV-AL

Потврден огласувач