Logo

Samsung Galaxy A5 (2016)

Број на оглас: 2873456 | Објавен на: 11.07.2018, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A5 2016

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е мах сочуван
➤Работи на сите картички
➤Користен со стаклена фолија и маска
➤Батерија држи одлично

Конфигурации:
➤13.0MP задна камера
➤5.0МP предна камера
➤2.0GB Рам
➤Дисплеј 5.2инчен
➤Внатрешна меморија 16GB

Без замени
Околу цената има мал простор за договор
Вреди да се види ! pozz

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ☆ ☆ ☆

Потврден огласувач