Logo

lEOV Bojlerce

Број на оглас: 2873706 | Објавен на: 19.09.2018, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Provereno,raboti bez problemi.
Model: AD-10
1500W

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Ljube Zdravkovski

Потврден огласувач