Logo

Aprilia 125 rs

Број на оглас: 2873733 | Објавен на: 14.02.2019, 20:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Останато

Година: 1992

Модел: 125 rs

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba cena po dogovor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 jugoslav