Logo

FAP SANOS 315

Број на оглас: 2873833 | Објавен на: 26.03.2019, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Aftobuso e vo ispravna sostojba registriran do 01.01.2019 so 53 sedista moze zamena

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач