Logo

Rustik ALFA PLAM - Рустик

Број на оглас: 2873836 | Објавен на: 19.05.2018, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
13.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava rustik Alfa Plam. Rustikot e zacuvan i malku koristen.Koristen e na pocetok koga e kupen site vrati se zdravi i ne e osteten nikade.Stakloto na rustikot e zdravo.Zaedno so rustikot odi i mermernata ploca.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 KLIMENT

Потврден огласувач