Logo

ПРОДАВАМ Машина за садови SIEMENS Lady Plus

Број на оглас: 2873874 | Објавен на: 18.06.2018, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Вид на оглас: Се продава


SIEMENS Lady Plus
-ИСПРАВНА
-Многу сочувана
-За 12 особи
078-414-944

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Deki

Потврден огласувач