Logo

PRODAVAM FORD GALAXY 1.9

Број на оглас: 2873928 | Објавен на: 06.01.2019, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Galaxy 1.9 dizel na BG tablici vo odlicna sostojba so full oprema,tempomat,greachi na sedishta,aluminiumski bandazi,euro kuka za vlechenje,novi gumi,vinetka za cela godina za BG,kolata e maximalno zacuvana , bez zameni,za povekje informacii javete se

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Goce