Logo

MaestraL 9 Gumen Camec 2 broja

Број на оглас: 2874008 | Објавен на: 25.03.2020, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 gumeni camci

MaestraL 9 so NOVI DASKI

Edniot e prodaden

za poveke info na tel. 071/355-085 Strasho

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Strasho

Потврден огласувач