Logo

klesta za lim made in italy

Број на оглас: 2874158 | Објавен на: 03.08.2018, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


klesta za lim italy dva komata ‭38979248948‬

 Валандово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач