Logo

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 2006 GOD

Број на оглас: 2874676 | Објавен на: 23.05.2020, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


ima se za opel astra h 1.7 cdti 2006 na delovi cela ne se prodava

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач