Logo

Се продава балирачка

Број на оглас: 2874729 | Објавен на: 19.05.2018, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава Германска балирачка во одлична состојба.
Цена по договор.
Телефон за контакт: 075404258

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Сашко

Потврден огласувач