Logo

PLAC/MESTO POD TRNOVO

Број на оглас: 2874835 | Објавен на: 28.02.2019, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1175 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 19 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


MESTOTO E SO DVA VLEZA,VLEZ OD GLAVEN PAT I USHTE EDEN SPOREDEN,1175 M2,150 metri OD SHUMSKI FENERI I MONAKO

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач