Logo

Se prodava

Број на оглас: 2875152 | Објавен на: 01.07.2020, 23:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva tepisona edniot so dimenzija 2x3 drugiot so dimenzija 2x1.5 mnogu socuvani, ne mnogu koristeni extra cena

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 se prodava

Потврден огласувач