Logo

Se prodava ili menuva za kola kuca vo Krusevo

Број на оглас: 2875172 | Објавен на: 30.10.2018, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Друго

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Krusevo

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuca vo Krusevo blisku do spomen kuca na Tose Proeski ili menuva za kola so vasa doplata. So cisti dokumenti.
078/300-245 Boris

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Katarina