Logo

Weltmeister Stela 5+3 регистри, 60 баса

Број на оглас: 2875238 | Објавен на: 03.09.2018, 00:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Продавам Weltmeister Stela 5+3 регистри, 60 баса многу сочувана, се функционира перфектно + оригинал куфер. Може да се види во секое време, пракам по карго.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач