Logo

prodavam Susalna za vo dvor

Број на оглас: 2875506 | Објавен на: 03.05.2019, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova susalna za vo dvor donesena od Amerika nova cena 100 evra
tel 078-998-235 ili 077-741-577 ili na email

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ohrid

Потврден огласувач