Logo

prodavam kiosk 300 evra

Број на оглас: 2875516 | Објавен на: 30.06.2020, 23:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam kiosk dimenzii 2x2 metra pogoden za sendvicara, ili slicno.
cena 250 evra
i drug 2x 4 metra cena 350 evra viber
tel viber 078-998-235

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ohrid

Потврден огласувач