Logo

Velosiped 16"

Број на оглас: 2875569 | Објавен на: 09.05.2018, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e vo solidna sostojba, so novi racki i novi gumi - vnatresni i nadvoresni (minatata godina zameneti). Velosipedot e bez pomosni trkala

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач