Logo

Barski stolovi - POVOLNO

Број на оглас: 2875607 | Објавен на: 11.09.2018, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat barski stolovi od Slovensko proizvodstvo...novi...ne upotrebuvani......povolno
16 golemi
6 mali

077 818 044

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач