Logo

Бакарна пумпа за прскање

Број на оглас: 2875625 | Објавен на: 26.04.2018, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.700 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава бакарна пумпа за на грб југословенско производство во комплетно исправна состојба.
Телефон за контакт 078/241-861 Васил

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Васко