Logo

Се продаваат две парцели

Број на оглас: 2875702 | Објавен на: 16.05.2020, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 778 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 7 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две парцели (685+93=778м2) веднаш до регионалниот пат Македонски Брод Кичево во градежен опфат, погодни за изградба на викенд куќа, угостителски објект и сл. Двете парцели се покрај река,непосредно до автобуска постојка.Парцелите се со имотен лист. Телефон:077 517 336

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Златко

Потврден огласувач