Logo

Количка за бебе - Stroller Chicco Ct 0.4 - Чико - Кико

Број на оглас: 2875794 | Објавен на: 20.02.2019, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.300 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Продавам количка за бебе Stroller Chicco Ct 0.4 (Зимска и летна ) Чадор систем
Карактеристики
• За едно дете, четири двојни тркала
• Возраст: 6 + месеци
• Тежина: 9,1 кг.
• Ширина на шасијата: 56 см.
• Година на производство: 2010 година
• Амортизација на задни тркала
• Потпирач на нозете
• Мантил транспарентен за врнежи
• Штитник за сонце
• Кошничка, направена од ткаенина под седиште.
• Држач за млеко или кафе.
• Прозорец за гледање
• Прилагодување на наклонот на потпирачот за грб, број на положби на потпирачот за грб: 4
• Безбедносни ремени, пет точки
• Преклопник пред детето, пренослив
• Прилагодување на висината на потпирачот за нозе, бројот на позициите на потпирачот за нозе: 2
• Зимски скафандер на патент.
• Должина: 81 см., Ширина: 56 см., Висина: 107 см.
• Склопена големина, L × W × H: 114 * 39 cm.
• Тркала
• Тип на тркала: гума
• Двојни предни тркала
• Двојни задни тркала
• Вртливи тркала, фиксни
• Способност за миење на капакот и целокупната ткаенина во машина или рачно
• Додатоци фиксен преден држач
• Дополнителни информации :?

Еден од најпопуларните брендови
Доѓа во оргинална амбалажа со сите додатоци и + компоненти
Официјален веб-сајт: https://www.chicco.it/

Миле

079 312 592

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Милисав

Потврден огласувач