Logo

Mercedes e300

Број на оглас: 2876053 | Објавен на: 19.05.2018, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 300

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 155 kw / 211 ks

Цена: 12 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e300
bluetec dizel
za poveke ifoo

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Senat

Потврден огласувач