Logo

Motor Mercury 20Hp

Број на оглас: 2876521 | Објавен на: 23.05.2018, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 490 €
590 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Mercury 20ka skoro nova, Perfekta sostojba. konzerviran i servisiran redovno, So komandi za upravuvanje i rezervoar. Ne otvaran, ne cepkan i shminkan, se e kako koga e kupen. Mozna e zamena za prikolka za camec do 4m so dokumeni.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач