Logo

kuka kukja куќа vo negorci 3km od gevgelija

Број на оглас: 2876674 | Објавен на: 08.07.2018, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 140 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 435 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 0000

Година на реновирање: 0000

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: s.negorci

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kukja vo s negorci na odlicna lokacija
ne daleku od centar
cena po dogovor

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ZIVKO

Потврден огласувач