Logo

krevet za masaza

Број на оглас: 2876689 | Објавен на: 17.01.2019, 10:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Krevetot e za profesionalna upotreba,bela eko koza nov ne grebnat

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач