Logo

NOVI Orginail Nike Magista Kopacki!!

Број на оглас: 2876793 | Објавен на: 19.12.2018, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: <40

Боја: Жолта

Цена: По Договор

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Extra popust na odredeni modeli!!! Prodavam novi orginal nike kopacki,voopsto ne noseni,razlicni broevi.!!! PRAKAM PO KARGO!!

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Person

Потврден огласувач