Logo

Otkupu na koli vo kesh

Број на оглас: 2876880 | Објавен на: 25.08.2019, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 235 kw / 320 ks

Цена: 20.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


otkupuvam koli i motori , placam vo kesh
tel 078.86.77.19

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Perica

Потврден огласувач