Logo

Magacin vo Gevgelija

Број на оглас: 2877165 | Објавен на: 04.07.2018, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 600 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava deloven prostor od 600 m2. Vo gevgelija za poveke inf. Na 070218185

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ile

Потврден огласувач