Logo

Peugeot 307 2.0hdi full servis odlicno

Број на оглас: 2877241 | Објавен на: 11.10.2018, 23:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 2.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so izvrsen kompleten servis nikakvo vlozuvanje vo nea.
Info na brojot. 070 375 839
Info na brojot. 070 375 839
Info na brojot. 070 375 839

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач