Logo

lucerka detelina

Број на оглас: 2877455 | Објавен на: 02.12.2018, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lucerka (detelina) okolu 650 bali ako se zeme cela ekstra cena. Lucerkata e top ne e fakana od dozd.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач