Logo

Prodavam SAMSUNG S8 +,od Dubai,ispraven,

Број на оглас: 2877485 | Објавен на: 13.07.2018, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S8 +

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.000 МКД
9.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam S8 SAMSUNG plus donesen od dubai pred 5 meseci,malce napuknat ekran,medjutoa e 100% celosno ispraven,(raboti na site kartici i e mnogu brz)se si raboti na nego,IMEI:355089/08/754410/6,so nego odi i originalen polnac .tel za info:075522289 Cece VRTETE NA OVOJ BROJ NE NA DOLNIOT:075522289
075522289 viber

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач