Logo

servis za mikrobranovi

Број на оглас: 2877641 | Објавен на: 16.05.2019, 17:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


servis za mikrobranovi i bela tehnika

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 teh

Потврден огласувач