Logo

Se prodava plug (lozarski)

Број на оглас: 2877690 | Објавен на: 21.05.2018, 07:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ili zamenuva so IMT 755
Zvonete na 078 231 996
078 231 996
078 231 996
078 231 996

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач