Logo

Ray-Ban Tech RB 8301 019/N8 Matte Silver / Polarized Lens Su

Број на оглас: 2877726 | Објавен на: 20.05.2018, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PRODAVAM MALKU NOSENI ORIGINAL SO CARBON OKVIR OCILA ZA SONCE
Ray-Ban RB 8301 019/N8 Matte Silver / Polarized Lens Sunglasses 59.
NAPOMENA NA OCILATA SE SMENETI STAKLATA BIDEJKI NA ORGINALNITE IMA MALO OSTETUVANJE, NO SE PRODAVAAT I SO ORIGINALNITE STAKLA. ZAMENETITE STAKLA SE KAFENKASTI I NE SE POLARIZIRANI.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ОГЛАСУВАЧ (претпријатие)

Потврден огласувач