Logo

Olympus VN-5500 - Digital voice recorder

Број на оглас: 2877750 | Објавен на: 07.04.2019, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ МАЛКУ КОРИСТЕН ДИГИТАЛЕН ДИКТАФОН Марка Олимпус
Број модела ВН-5500
тежина предмета 63.5 г
Димензије производа 2,1 к 10,2 к 3,6 цм

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ОГЛАСУВАЧ

Потврден огласувач